Firma LUKOA powstała na początku 2016 roku. Właścicielem firmy jest inż. Łukasz Lorenc, absolwent studiów Elektroniki Przemysłowej na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji, praktyk w dziedzinie automatyki przemysłowej, systemów alarmowych, wizyjnych i szeroko rozumianej elektryki.

Firma zajmuje się sprzedażą automatyki budynkowej, przewodów elektrycznych, rozdzielni,aparatury modułowej, osprzętu elektroinstalacyjnego- jednym słowem- wszystko co potrzebne, aby wykonać prace elektryczne, wykończeniowe w domu, mieszkaniu lub firmie. Od 2019 roku zajmujemy się sprzedażą i montażem napędów bram renomowanej Włoskiej firmy KEY Automation. Szereg szkoleń oraz montaży pod okiem specjalistów z KEY Automation Polska dały Nam specjalistyczną wiedzę co do jakości i poprawności montażu tych napędów.

Atuty, którymi możemy się pochwalić:

  • Posiadamy wiedzę z zakresu instalacji elektrycznych oraz poprawności jej montażu,
  • Mamy doświadczenie w wykonawstwie instalacji elektrycznych i systemów alarmowych
  • Posiadamy uprawnienia elektryczne i pomiarowe,
  • Szkolimy się i poszerzamy swoją wiedzę w temacie nowoczesnych rozwiązań w elektryce,
  • Służymy profesjonalnym doradztwem w dziedzinie nowoczesnego budownictwa
  • Dołączyła do Nas marka KEY- producent szlabanów i napędów bramowych

Doskonałe połączenie wiedzy z praktyką czynią z nas ekspertów w dziedzinie poprawnego i przede wszystkim bezpiecznego montażu instalacji elektrycznych oraz systemów alarmowych. Kładziemy silny nacisk na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności, po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Działamy w oparciu o wiedzę i praktykę, wierząc, że specjalistyczne doradztwo jest podstawą zadowolenia naszych klientów. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm zapewniają  Klientom naszej firmy obsługę na najwyższym poziomie. Wierzymy, że będziemy dla Państwa profesjonalnym i niezawodnym wsparciem. Każdy Klient jest dla Nas kimś więcej niż tylko kupującym. Podejmiemy się wszelkich wyzwań-nawet tych najbardziej wymagających. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez   formularz kontaktowy, pod adresem email lukasz.lorenc@lukoa.pl lub telefonicznie pod numerem 669 351 714